KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Zamość

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Zamościu

Sąd Rejonowy ul. Akademicka 1, 22-400 Zamość

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Zamość miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału ZA1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Zamościa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej ZA1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Zamość. Wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z Sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Zamościa z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Adamów, Gorzków, Izbica, Krasnobród, Łabunie, Nielisz, Radecznica, Rudnik, Sitno, Skierbieszów, Stary Zamość, Sułów, Szczebrzeszyn, Zwierzyniec, Żółkiewka.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Zamościu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe Elektroniczne Księgi Wieczyste Zamość miasto i gmina:

ZA1Z/00006892/7
ZA1Z/00002487/7
ZA1Z/00001732/3
ZA1Z/00008912/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę