KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych Mszana Dolna

ul. Fabryczna 6, 34-730 Mszana Dolna

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Mszana Dolna miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału NS2L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Mszany Dolnej posiada elektroniczny numer księgi wieczystej NS2L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Mszana Dolna. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Mszany Dolnej przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Dobra, Niedźwiedź.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Mszanie Dolnej

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

NS2L/00003547/1
NS2L/00001632/0
NS2L/00008346/7
NS2L/00003987/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę