KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

VI Wydział Ksiąg Wieczystych Łomża

ul. Polowa 1, 18-400 Łomża

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Łomża miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału LM1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Łobza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej LM1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Łomża. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Łomży przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Grabowo, Kolno, Jedwabne, Mały Płock, Miastkowo, Nowogród, Piątnica, Przytuły, Stawiski, Śniadowo, Turośl, Wizna, Zbójna.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Łomży

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

LM1L/00008376/2
LM1L/00005490/6
LM1L/00003871/7
LM1L/00009812/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę