KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Pabianice

V Wydział Ksiąg Wieczystych Pabianice

ul. Partyzancka 105/127, 95-200 Pabianice

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Pabianice miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału LD1P/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Pabianic posiada elektroniczny numer księgi wieczystej LD1P/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Pabianice. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Pabianic przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Dłutów, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Rzgów.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Pabianicach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

LD1P/00002765/1
LD1P/00008713/4
LD1P/00009346/7
LD1P/00002873/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę