KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Bydgoszcz

X Wydział Ksiąg Wieczystych w Bydgoszczy
Sąd Rejonowy ul. Wały Jagiellońskie 2, 85-128 Bydgoszcz

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Bydgoszcz miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału BY1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Bydgoszczy posiada elektroniczny numer księgi wieczystej BY1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Bydgoszcz. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z adresem nieruchomości i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis z KW.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Bydgoszczy Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Koronowo, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Solec Kujawski.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Bydgoszczy:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Bydgoszcz miasto i gmina:

BY1B/00006721/9
BY1B/00003246/4
BY1B/00002143/5
BY1B/00005612/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę