KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Oleśnica

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Oleśnicy

ul. 3 Maja 48/49, 56-400 Oleśnica

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Oleśnica miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału WR1E. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Oleśnicy posiada elektroniczny numer księgi wieczystej WR1E/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Oleśnica. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Przeglądamy treść księgi wieczystej oraz sprawdzamy zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Oławy przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Bierutów, Długołęka, Dobroszyce, Dziadowa Kłoda, Międzybórz, Syców, Twardogóra.

 

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Oleśnicy:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe elektroniczne numery księgi wieczystej z Sądu Rejonowego:

WR1E/00003546/4
WR1E/00005879/1
WR1E/00008239/4
WR1E/00002761/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę