KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Wyszków

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Wyszkowie
Sąd Rejonowy ul. Kościuszki 50, 07-200 Wyszków

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Wyszków miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OS1W/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Wyszkowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OS1W/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Wyszków. Wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Wyszkowa z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Brańszczyk, Długosiodło, Rząśnik, Somianka, Zabrodzie.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Wyszkowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Wyszków miasto i gmina:

OS1W/00003514/4
OS1W/00005264/0
OS1W/00007265/1
OS1W/00003659/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę