KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Olkusz

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Olkuszu

ul. Króla Kazimierza Wielkiego 45, 32-300 Olkusz

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Olkusz miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KR1O/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Olkusza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KR1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Olkusz. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Olkusza przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Bolesław, Bukowno, Klucze, Trzyciąż, Wolbrom.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Olkuszu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

KR1O/00004672/3
KR1O/00005981/9
KR1O/00008045/7
KR1O/00003984/6

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę