KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Nysa

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Nysie

ul. Rynek 36C, 48-300 Nysa

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Nysa miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OP1N/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Nysy posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OP1N/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Nysa. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Nysy przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Grodków, Kamienniki, Korfantów, Łambinowice, Otmuchów, Paczków, Pakosławice, Skoroszyce.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Nysie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

OP1N/00004561/2
OP1N/00006589/8
OP1N/00004981/7
OP1N/00002879/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę