KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Nowy Dwór Mazowiecki

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Nowym Dworze Mazowieckim

ul. Chemików 1b, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Nowy Dwór Mazowiecki miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału WA1N/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Nowego Dworu Mazowieckiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej WA1N/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Nowy Dwór Mazowiecki. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Nowego Dworu Mazowieckiego przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Czosnów, Leoncin, Pomiechówek, Zakroczym.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Nowym Dworze Mazowieckim

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

WA1N/00005682/4
WA1N/00002363/1
WA1N/00007940/5
WA1N/00006724/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę