KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Lubań

ul. Armii Krajowej 31, 59-800 Lubań

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Lubań miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału JG1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Lubania posiada elektroniczny numer księgi wieczystej JG1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Lubań. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Lubania przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Leśna, Olszyna, Platerówka, Siekierczyn.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Lubaniu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

JG1L/00001093/5
JG1L/00003472/0
JG1L/00006935/5
JG1L/00009238/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę