KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Goleniów

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Goleniowie
Sąd Rejonowy ul. Konstytucji 3 Maja 45, 72-100 Goleniów

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Goleniów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SZ1O/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Goleniowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SZ1O/00011111/1. Oryginalne KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądu, w którym wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – odpisy księgi wieczystej wydawane są w wersji papierowej, posiadają pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Goleniów. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Goleniowa i podległych miejscowości dla gminy: Maszewo, Nowogard, Osina, Przybiernów, Stepnica.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Goleniowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Elektroniczna Księga Wieczysta Goleniów przez internet. Aktualny odpis księgi wieczystej Goleniów KW SZ1O prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Goleniowie –  Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych w.w. Sądu Rejonowego:

SZ1O/00009823/7
SZ1O/00004501/9
SZ1O/00002319/2
SZ1O/00006517/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę