KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Bytów

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Bytowie
Sąd Rejonowy ul. Zamkowa 1, 77-100 Bytów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Bytów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SL1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Bytowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SL1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Bytów. Każdy wyciąg z księgi wieczystej przed pobraniem z sądu sprawdzamy z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i pobrać wypis z KW.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Bytowa Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Borzytuchom, Bytów, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice, Tuchomie.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Bytowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Bytów miasto i gmina:

SL1B/00003658/1
SL1B/00002761/9
SL1B/00004276/6
SL1B/00003712/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę