KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Olesno

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Olesnie

ul. Sądowa 3, 46-300 Olesno

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Olesno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OP1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Olesna posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OP1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Olesno. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Olesna przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Dobrodzień, Gorzów Śląski, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Olesnie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

OP1L/00003654/2
OP1L/00003877/1
OP1L/00002765/6
OP1L/00001098/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę