KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Lipsko

ul. Partyzantów 7, 27-300 Lipsko

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Lipsko miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału RA1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Lipsko posiada elektroniczny numer księgi wieczystej RA1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Lipsko. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Lipska przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Chotcza, Ciepielów, Iłża, Rzeczniów, Sienno, Solec nad Wisłą.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Lipsku:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

RA1L/00004521/5
RA1L/00007936/8
RA1L/00009156/0
RA1L/00003401/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę