KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Nowe Miasto Lubawskie

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Nowe Miasto Lubawskie

ul. Grunwaldzka 28, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Nowe Miasto Lubawskie miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału EL1N/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Nowego Miasta Lubawskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej EL1N/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Nowe Miasto Lubawskie. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Nowym Mieście Lubawskim przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Biskupiec, Grodziczno, Kurzętnik.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Nowym Mieście Lubawskim

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

EL1N/00002891/8
EL1N/00003467/4
EL1N/00001452/2
EL1N/00006873/4

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę