KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Lidzbark Warmiński

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Lidzbark Warmiński

ul. Wyszyńskiego 37, 11-100 Lidzbark Warmiński

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Lidzbark Warmiński miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OL1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Lidzbarka Warmińskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OL1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Lidzbark Warmiński. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Lidzbarka Warmińskiego przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Kiwity, Lubomino, Orneta.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Lidzbarku Warmińskim:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

OL1L/00003165/5
OL1L/00005826/1
OL1L/00007064/5
OL1L/00009813/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę