KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

VI Wydział Ksiąg Wieczystych Leszno

ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego 2, 64-100 Leszno

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Leszno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PO1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Leszna posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PO1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Leszno. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Leszna przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wijewo, Włoszkowice.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Lesznie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

PO1L/00004128/1
PO1L/00007239/3
PO1L/00001725/5
PO1L/00005461/4

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę