KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Piasecznie

ul. Tadeusza Kościuszki 14, 05-500 Piaseczno

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Piaseczno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału WA1I. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Piaseczna posiada elektroniczny numer księgi wieczystej WA1I/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Piaseczno. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Na życzenie klienta tłumaczymy treść księgi wieczystej oraz sprawdzamy zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Piaseczna Sądu Rejonowego i podległych gmin: Józefosław, Nowa Iwiczna, Zalesie Górne, Prażmów, Magdalenka.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Piasecznie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę