KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Sochaczew

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Sochaczewie

Sąd Rejonowy ul. 1 Maja 7, 96-500 Sochaczew

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Sochaczew miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PL1O. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Sochaczewa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PL1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Sochaczew. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Sochaczewa przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Brochów, Młodzieszyn, Nowa Sucha, Rybno, Sochaczew, Teresin.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Sochaczewie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego w Sochaczewie:

PL1O/00002671/2
PL1O/00002546/7
PL1O/00004873/2
PL1O/00001542/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę