KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Pszczyna

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Pszczynie

Sąd Rejonowy ul. księdza Biskupa Bogedaina 14, 43-200 Pszczyna

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Pszczyna miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KA1P/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Pszczyny posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KA1P/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Pszczyna. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Pszczyny przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Miedźna, Suszec.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Pszczynie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe elektroniczne numery księgi wieczyste Pszczyna miasto i gmina:

KA1P/00003658/5
KA1P/00003418/1
KA1P/00004598/3
KA1P/00004762/4

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę