KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Otwock

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Otwocku

ul. Armii Krajowej 2, 05-400 Otwock

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Otwock miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału WA1O/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Otwocka posiada elektroniczny numer księgi wieczystej WA1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Otwock. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Otwocka przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Józefów, Celestynów, Karczew, Kołbiel, Wiązowna.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Otwocku

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

WA1O/00066415/8
WA1O/00003761/9
WA1O/00004982/1
WA1O/00003765/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę