KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Kaliszu

ul. Al. Wolności 13, 62-800 Kalisz

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Kalisz miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KZ1A. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Kalisza posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KZ1J/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Jelenia Góra. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Na życzenie klienta tłumaczymy treść księgi wieczystej oraz sprawdzamy zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Kalisza z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Blizanów, Brzeziny, Ceków-Kolonia, Godziesze Wielkie, Koźminek, Lisków, Mycielin, Opatówek, Stawiszyn, Szczytniki i Żelazków.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Kaliszu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę