KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Grodzisk Mazowiecki

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Grodzisku Mazowieckim

ul. Bartnika 21/23, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Grodzisk Mazowiecki miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału WA1G. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Grodziska Mazowieckiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej WA1G/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Grodzisk Mazowiecki. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Na życzenie klienta tłumaczymy treść księgi wieczystej oraz sprawdzamy zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Grodziska Mazowieckiego z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Ożarów Mazowiecki, Brwinów, Błonie.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Grodzisku Mazowieckim:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę