KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Braniewo

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Braniewie

Sąd Rejonowy ul. Sądowa 1, 14-500 Braniewo

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Braniewo miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału EL1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Braniewa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej EL1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Braniewo. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu sprawdzamy z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.


Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Braniewa z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Braniewo, Frombork, Godkowo, Lelkowo, Młynary, Pieniężno, Płoskinia, Wilczęta.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Braniewie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Braniewo miasto i gmina:

EL1B/00006824/4
EL1B/00002871/0
EL1B/00003873/1
EL1B/00004875/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę