KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Człuchów

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Człuchowie
Sąd Rejonowy ul. Szczecińska 1, 77-300 Człuchów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Człuchów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SL1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Człuchowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SL1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Człuchów. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej u uzyskać odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Człuchowa i podległych miejscowości dla gminy: Czarne, Debrzno, Konarzyny, Przechlewo, Rzeczenica.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Człuchowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych z Sądu Rejonowego w Człuchowie:

SL1Z/00008139/3
SL1Z/00002561/8
SL1Z/00003872/8
SL1Z/00002054/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę