KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Nakło nad Notecią

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Nakło nad Notecią

ul. Sądowa 3, 89-100 Nakło nad Notecią

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Nakło nad Notecią miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału BY1N/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Nakła nad Notecią posiada elektroniczny numer księgi wieczystej BY1N/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Nakło nad Notecią. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Myszkowa przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Mrocza, Sadki, Sicienko.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Nakle nad Notecią

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

BY1N/00006321/7
BY1N/00004893/3
BY1N/00003783/2
BY1N/00007092/9

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę