KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Opoczno

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Opocznie

ul. Biernackiego 20, 26-300 Opoczno

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Opoczno miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PT1O. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Opoczna posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PT1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Opoczno. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Dokonujemy wglądu do treści księgi wieczystej aby sprawdzić zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej mieszkania, działki, garażu lub gruntu.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Opoczna przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Aleksandrów, Białaczów, Drzewica, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno, Żarnów.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Opocznie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne numery księgi wieczystej z Sądu Rejonowego:

PT1O/00005872/3
PT1O/00004793/8
PT1O/00002981/9
PT1O/00005989/6

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę