KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Limanowa

ul. Józefa Marka 19, 34-600 Limanowa

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Limanowa miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału NS1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Limanowej posiada elektroniczny numer księgi wieczystej NS1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Limanowa. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Limanowej przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Jodłownik, Kamienica, Lakowa, Łukowica, Słopnice, Tymbark.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Limanowej:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

NS1L/00007126/5
NS1L/00002397/0
NS1L/00004389/5
NS1L/00003041/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę