KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Biłgoraj

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Biłgoraju
Sąd Rejonowy ul. T. Kościuszki 29, 23-400 Biłgoraj

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Biłgoraj miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału ZA1B/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Biłgoraja posiada elektroniczny numer księgi wieczystej ZA1B/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Biłgoraj. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z Sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Biłgoraja z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Aleksandrów, Biłgoraj, Biszcza, Frampol, Goraj, Józefów, Księżpol, Łukowa, Obsza, Potok Górny, Tarnogród, Tereszpol, Turobin.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Biłgoraju:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Biłgoraj miasto i gmina:

ZA1B/00003653/8
ZA1B/00002659/3
ZA1B/00004128/6
ZA1B/00006582/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę