KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Siedlce

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Siedlcach

Sąd Rejonowy ul. B-pa Świrskiego 17, 08-110 Siedlce

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Siedlce miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SI1S/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Siedlec posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SI1S/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Siedlce. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Siedlec przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Domanice, Korczew, Kotuń, Mokobody, Mordy, Paprotnia, Przesmyki, Skórzec, Suchożebry, Wiśniew, Wodynie, Zbuczyn.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Siedlcach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

SI1S/00008712/0
SI1S/00009457/1
SI1S/00004827/1
SI1S/00008023/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę