KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Kraków

IV Wydział Ksiąg Wieczystych Kraków Sądu Rejonowego

ul. Przy Rondzie 7, 31-547 Kraków

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Kraków miasto i gmina. Tutaj znajduje się Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KR1P. Przykładowa Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Krakowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KR1P/00011111/1. Aktualne KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Kraków. Podsumowując, uzyskany aktualny wypis z księgi wieczystej  lub wyciąg pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Na życzenie klienta tłumaczymy treść księgi wieczystej oraz sprawdzamy zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Krakowa Sądu Rejonowego i podległych gmin: Zielonki, Kocmyrzów-Luborzyca, Wielka Wieś.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Krakowie:

Wydziałwpisz numer KW:Wynik:
//

Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Pajęczno miasto i gmina:

KR1P/00004125/5
KR1P/00001423/3
KR1P/00002651/7
KR1P/00004093/1

Reasumując, nie musisz już osobiście jechać do Sądu. Zamów odpis zwykły księgi wieczystej lub odpis zupełny z księgi wieczystej przez internet online bez wizyty w Sądzie.

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych w Polsce w Sądzie Rejonowym: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin.

 

Przewiń na górę