KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Ełk

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Ełku
Sąd Rejonowy ul. Konopnickiej 4, 19-300 Ełk

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Ełk miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OL1E/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Ełku posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OL1E/00011111/1. Oryginalne KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądu, w którym wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – odpisy księgi wieczystej wydawane są w wersji papierowej, posiadają pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Ełk. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Ełku i podległych miejscowości dla gminy: Kalinowo, Prostki, Stare Juchy.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Ełku:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Elektroniczna Księga Wieczysta Ełk przez internet. Aktualny odpis księgi wieczystej Ełk KW OL1E prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Ełku – Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych z w.w. Sądu Rejonowego:

OL1E/00002437/9
OL1E/00001872/3
OL1E/00003486/4
OL1E/00004185/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę