KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Ostrołęka

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Ostrołęce

ul. Mazowiecka 3, 07-410 Ostrołęka

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Ostrołęka miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OS1O. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Ostrołęki posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OS1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Ostrołęka. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Dokonujemy wglądu do treści księgi wieczystej aby sprawdzić zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej mieszkania, działki, garażu lub gruntu.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Ostródy przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Baranowo, Czarna, Czerwin, Goworowo, Kadzidło, Lelis, Łyse, Myszyniec, Olszewo-Borki, Rzekuń, Troszyn.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Ostrołęce:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne numery księgi wieczystej z Sądu Rejonowego:

OS1O/00004651/7
OS1O/00003791/3
OS1O/00007803/9
OS1O/00004876/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę