KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

V Wydział Ksiąg Wieczystych Myszków

ul. Kwiatkowskiego 2, 42-300 Myszków

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Myszków miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału CZ1M/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Myszkowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej CZ1M/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Myszków. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Myszkowa przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Dąbrowa Zielona, Koniecpol, Lelów, Przyrów, Koziegłowy, Niegowa, Poraj, Żarki, Irządze, Kroczyce, Szczekociny, Włodowice.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Myszkowie

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

CZ1M/00003721/3
CZ1M/00001653/1
CZ1M/00003895/3
CZ1M/00002907/4

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę