KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Chrzanów

Wydział Ksiąg Wieczystych w Chrzanowie
Sąd Rejonowy ul. al. Henryka 11, 32-500 Chrzanów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Chrzanów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KR1C/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta Chrzanów posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KR1C/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Chrzanów. Każdy wypis z księgi wieczystej pobraniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Chrzanowa i podległych miejscowości: Alwernia, Babice, Trzebinia, Libiąż, Piła Kościelecka, Płaza, Kościelec, Kąty, Balin, Bolęcin, Pogorzyce.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Chrzanowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Chrzanów miasto i gmina:

KR1C/00002917/7
KR1C/00004379/7
KR1C/00002185/6
KR1C/00003761/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę