KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Częstochowa

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Częstochowie
Sąd Rejonowy ul. Dąbrowskiego 23/35, Częstochowa

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Częstochowa miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału CZ1C/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Częstochowy posiada elektroniczny numer księgi wieczystej CZ1C/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Częstochowa. Aktualny wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu sprawdzany jest z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i uzyskać odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Częstochowy Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Blachownia, Janów, Kamienica Polska, Kłomnice, Konopiska, Kruszyna, Mstów, Mykanów, Olsztyn, Poczesna, Rędziny i Starcza.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Częstochowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych z Sądu Rejonowego w Częstochowie:

CZ1C/00001647/6
CZ1C/00004518/4
CZ1C/00007693/5
CZ1C/00008139/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę