KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Przemyśl

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Przemyślu

ul. Konarskiego 6, 37-700 Przemyśl

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Przemyśl miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PR1P/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Przemyśla posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PR1P/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Przemyśl. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Przemyśla przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Bircza, Dubiecko, Fredropol, Krasiczyn, Krzywcza, Medyka, Orły, Stubno, Żurawica.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Przemyślu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

PR1P/00009438/2
PR1P/00002654/3
PR1P/00005143/9
PR1P/00008351/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę