KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Trzebnica

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Trzebnicy

Sąd Rejonowy ul. Parkowa 4, 55-100 Trzebnica

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Trzebnica miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału WR1W/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Trzebnicy posiada elektroniczny numer księgi wieczystej WR1W/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Trzebnica. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Na życzenie klienta tłumaczymy treść księgi wieczystej oraz sprawdzamy zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Trzebnicy z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Oborniki Śląskie, Prusice, Trzebnica, Wiśnia Mała, Zawonia, Żmigród.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Trzebnicy:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe Księgi Wieczyste w formie elektronicznej:

WR1W/00002438/3
WR1W/00003871/7
WR1W/00006521/0
WR1W/00001435/5

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę