KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Toruń

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Toruniu

Sąd Rejonowy ul. Fosa Staromiejska 12/14, 87-100 Toruń

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Toruń miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TO1T/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Torunia posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TO1T/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Toruń. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Na życzenie klienta tłumaczymy treść księgi wieczystej oraz sprawdzamy zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Torunia z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Zławieś Wielka, Chełmża, Lubicz, Łubianka, Łysomice, Obrowo, Wielka Nieszawka.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Toruniu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe Księgi Wieczyste w formie elektronicznej:

TO1T/00008593/9
TO1T/00004870/7
TO1T/00009487/0
TO1T/00007239/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę