KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Olecko

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Olecku

ul. Sembrzyckiego 18, 19-400 Olecko

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Olecko miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału OL1C/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Olecka posiada elektroniczny numer księgi wieczystej OL1C/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Olecko. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Olecka przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Banie Mazurskie, Dubeninki, Gołdap, Kowale Oleckie, Świętajno, Wieliczki.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Olecku

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

OL1C/00005461/5
OL1C/00003983/6
OL1C/00005980/9
OL1C/00007903/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę