KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Zawiercie

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Zawierciu

Sąd Rejonowy ul. Ignacego Paderewskiego 12, 42-400 Zawiercie

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Zawiercie miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału CZ1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Zawiercia posiada elektroniczny numer księgi wieczystej CZ1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Zawiercie. Wypis z księgi wieczystej przed pobraniem z Sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Zawiercia z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości: Łazy, Mierzęcice, Ogrodzieniec, Pilica, Siewierz, Żarnowiec.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Zawierciu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe Elektroniczne Księgi Wieczyste Zawiercie miasto i gmina:

CZ1Z/00008912/4
CZ1Z/00002431/6
CZ1Z/00001657/9
CZ1Z/00006836/3

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę