KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Golub Dobrzyń

IX Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Golub-Dobrzyniu
Sąd Rejonowy ul. Kościelna 23/25, 87-400 Golub-Dobrzyń

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Golub-Dobrzyń miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału TO1G/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Golub-Dobrzynia posiada elektroniczny numer księgi wieczystej TO1G/00011111/1. Oryginalne KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądu, w którym wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – odpisy księgi wieczystej wydawane są w wersji papierowej, posiadają pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Golub Dobrzyń. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby prawidłowo ustalić numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Golubia-Dobrzynia i podległych miejscowości dla gminy: Ciechocin, Kowalewo, Pomorskie, Radomin, Zbójno.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Golub-Dobrzyniu:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Elektroniczna Księga Wieczysta Golub-Dobrzyń przez Internet. Aktualny odpis księgi wieczystej Golub Dobrzyń KW TO1G prowadzonej przez Wydział Ksiąg Wieczystych w Golub-Dobrzyniu – Sąd Rejonowy.

Przykładowe oznaczenie ksiąg wieczystych w.w. Sądu Rejonowego:

TO1G/00002518/6
TO1G/00005721/3
TO1G/00009132/5
TO1G/00008720/7

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę