KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Opole Lubelskie

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Opolu Lubelskim Sądu Rejonowego

ul. Piłsudskiego 12, 24-300 Opole Lubelskie

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Opole Lubelskie miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału LU1O. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Opola Lubelskiego posiada elektroniczny numer księgi wieczystej LU1O/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Opole Lubelskie. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Dokonujemy wglądu do treści księgi wieczystej aby sprawdzić zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej mieszkania, działki, garażu lub gruntu.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Opola Lubelskiego przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Bełżyce, Chodel, Józefów nad Wisłą, Karczmiska, Łaziska, Poniatowa, Wilków, Wojciechów.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Opolu Lubelskim:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne numery księgi wieczystej z Sądu Rejonowego:

LU1O/00004782/7
LU1O/00007239/7
LU1O/00005412/0
LU1O/00008653/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę