KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Żyrardów

V Wydział Ksiąg Wieczystych w Żyrardowie

Sąd Rejonowy ul. Radziejowska 1/5, 96-300 Żyrardów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Żyrardów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PL1Z/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Żyrardowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PL1Z/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Żyrardów. Wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby potwierdzić numer Księgi Wieczystej.


Zamów odpis Księgi Wieczystej z Żyrardowa z Sądu Rejonowego dla gminy, Baranów, Jaktorów, Mszczonów, Puszcza Mariańska, Radziejowice, Wiskitki, Żabia Wola.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Żyrardowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Żyrardów miasto i gmina:

PL1Z/00005487/4
PL1Z/00002341/8
PL1Z/00004365/6
PL1Z/00002435/4

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę