KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Zamiejscowy VIII Wydział Ksiąg Wieczystych Łosice

ul. Szpitalna 2, 08-200 Łosice

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Łosice miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału SI2S/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Łosic posiada elektroniczny numer księgi wieczystej SI2S/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Łosice. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Łosic przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy: Huszlew, Olszanka, Platerów, Sarnaki, Stara Kornica.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Łosicach

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane księgi wieczyste:

SI2S/00004376/1
SI2S/00002891/3
SI2S/00001276/9
SI2S/00006342/8

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę