KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Chorzów

VI Wydział Ksiąg Wieczystych w Chorzowie
Sąd Rejonowy ul. dr Józefa Rostka 2, 41-500 Chorzów

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Chorzów miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału KA1C/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Chorzowa posiada elektroniczny numer księgi wieczystej KA1C/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Chorzów. Każdy wypis z księgi wieczystej przed uzyskaniem z sądu jest sprawdzany z podanym adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej i wyciągnąć odpis.

Zamów przez internet odpis Księgi Wieczystej z Chorzowa z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości i gminy: Świętochłowice.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Chorzowie:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//
 


Przykładowe elektroniczne księgi wieczyste Chorzów miasto i gmina:

KA1C/00004874/9
KA1C/00002891/0
KA1C/00003673/3
KA1C/00005794/1

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę