KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Płońsk

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Płońsku

ul. Sienkiewicza 9a, 09-100 Płońsk

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Płońsk miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PL1L/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Płońska posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PL1L/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Płońsk. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Płońska przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Baboszewo, Czerwińsk nad Wisłą, Dzierzążnia, Joniec, Naruszewo, Nowe Miasto, Raciąż, Sochocin, Załuski.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Płońsku

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

PL1L/00004562/6
PL1L/00002651/3
PL1L/00005762/5
PL1L/00007925/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę