KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Sierpc

IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Sierpcu

Sąd Rejonowy ul. Wiosny Ludów 1, 09-200 Sierpc

odpis z księgi wieczystej wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Sierpc miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PL1E. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Sierpca posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PL1E/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Sierpc. Uzyskany wypis z księgi wieczystej pobrany z sądu w imieniu zamawiającego przesyłany jest na wskazany adres pocztą lub kurierem. Sprawdzamy treść księgi wieczystej oraz zapisy np. kto jest właścicielem nieruchomości lub ustalamy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Sierpca przez internet z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości dla gminy Drobin, Gozdowo, Mochowo, Rościszewo, Sierpc, Szczutowo, Zawidz.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Sierpcu

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przeglądane numery księgi wieczyste z Sądu Rejonowego:

PL1E/00001762/0
PL1E/00002658/5
PL1E/00007923/9
PL1E/00004237/2

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę