KSIĘGI WIECZYSTE PRZEZ INTERNET

Odpis z Księgi Wieczystej - ustalenie numeru KW

Księgi Wieczyste Wyrzysk

VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Wyrzysku

Sąd Rejonowy ul. Bydgoska 24, 89-300 Wyrzysk

odpis z księgi wieczystej

numer księgi wieczystej

wpis do księgi wieczystej

Sąd Rejonowy prowadzi Elektroniczne Księgi Wieczyste Wyrzysk miasto i gmina. Ekspozytura Centralnej Informacji Ksiąg Wieczystych – kod wydziału PO2H/. Nowa Elektroniczna Księga Wieczysta z Wyrzyska posiada elektroniczny numer księgi wieczystej PO2H/00011111/1. KW odpisy z Księgi Wieczystej pobierane z Wydziału Ksiąg Wieczystych z Sądów, w których wprowadzony jest elektroniczny system ewidencji ksiąg wieczystych – są to oryginalne odpisy księgi wieczystej w wersji papierowej wydawane przez sąd, posiadające pieczęcie sądowe i podpis osoby wydającej odpis z księgi wieczystej Wyrzysk. Wypis z księgi wieczystej przez pobraniem z sądu jest sprawdzany z adresem i właścicielem nieruchomości aby ustalić prawidłowy numer Księgi Wieczystej.

Zamów odpis Księgi Wieczystej z Wyrzyska z Sądu Rejonowego i podległych miejscowości i gminy: Białośliwie, Miasteczko Krajeńskie, Wysoka.

Ustal elektroniczny numer Księgi Wieczystej z Wydziału Ksiąg Wieczystych w Wyrzysku:

Kod wydziałuwpisz numer KW:pozostaw puste:
//

Przykładowe elektroniczne Księgi Wieczyste Wyrzysk miasto i gmina:

PO2H/00008729/5
PO2H/00002761/9
PO2H/00008923/5
PO2H/00003514/0

Najczęściej odwiedzane wydziały ksiąg wieczystych: Warszawa, Kraków, Gliwice, Pruszków, Szczecin, Cieszyn, Legionowo, Piaseczno, Wołomin,

Przewiń na górę